Spirituele dating community Netsamen

Leden login

Ik ben mijn logingegevens vergeten

E-mail adres
Home » Magazine » Archief » Columns
Door Marjon Parmentier, magazine juni 2012

De zin van ziek zijn - Boodschap via medium, deel 5

Via via krijg ik een niet zo aangename boodschap van een medium waarvan ik weet dat die klopt. Ik bezoek zelf het medium om meer informatie te krijgen. En ook weet ik het al, toch blijft het bijzonder hoe het verleden met het heden is gekoppeld. Wat voor invloed mijn jeugd heeft in mijn huidige zijn. In deze column deel ik graag mijn ervaringen en proces met je.

Zie ook deel 1deel 2deel 3 en deel 4 van deze serie.

Een mens bestaat uit verschillende delen; mentaal, fysiek, emotioneel en spiritueel. Nadat ik bij Bernadetta Maas ben geweest is er mentaal, emotioneel en spiritueel veel op gang gebracht. Ik heb de hele sessie nageplozen en hier veel over nagedacht, de gevoelens doorvoeld en de emoties doorleefd. En nog steeds ben ik daar mee bezig. Het leuke is dat dan ook het fysieke deel mee gaat doen en ja hoor.... ik word ziek. Natuurlijk heerst er een (hoest) virus, zijn er meer in mijn omgeving die ermee kampen en ben ik extra vatbaar door een verminderde weerstand. Maar buiten dit alles voel ik dat het hoort bij mijn proces.

Ik moet blijkbaar even hélemaal terug naar de basis. Gedragsverandering gaat niet altijd zo makkelijk als dat we zouden willen en nu ik gevloerd ben en niet anders kan dan liggen en de longen uit mijn lijf hoesten, voel ik dat dit erbij hoort. Ik doorbreek letterlijk een (gedrags)patroon. Daarbij is mijn lichaam aan het opruimen en schoonmaken en dat hoest ik er allemaal uit. Als ik tot op het bot koud rillend met koorts in mijn bed lig, raak ik in zo’n dromerige fase waarin alles voorbij komt alsof je er zelf geen invloed op hebt. Allerlei beelden en situaties komen voorbij. Dingen waar ik blijkbaar (bewust dan wel onbewust) mee bezig ben. Als ik daar een beetje uitraak en weer wat warmer ben, denk ik aan de zin van ziek zijn.

Het is te makkelijk om te denken dat ziek zijn alleen iets fysieks is. We zijn niet alleen een lichaam of een geest, dit is één. Ik heb rust nodig. Rust om alles wat er bij het medium uit kwam te verwerken en op me in te laten werken. Dit doe ik niet alleen mentaal of emotioneel. Het fysieke lichaam heeft hierin ook een taak. Ik word geholpen door letterlijk te moeten liggen, me niet bezig houden met alle daagse dingen. Mijn onbewuste en cellen hebben dit nodig om alles te verwerken en te ‘resetten’. En zo is er ook weer meer ruimte voor mijn spirituele deel, mijn ziel. Mijn ziel wil op het moment alleen maar rust met de hoofdletter R en dat krijgt ‘ie te weinig. Nu is er gedwongen rust. Voor ‘mij’ zelf niet. Ik hoest de longen uit mijn lijf en weet vaak niet waar ik het zoek moet. En hoe naar het ook is, ik voel dat het goed is.

Alles komt zoals het komt en ook wanneer het nodig is. Natuurlijk heb ik er van gebaald, want ik loop meteen weer achter qua werk en het huis is meteen een rommel. Maar het is goed. En... ik ben meteen een aantal kilo’s kwijt, in mijn geval ook niet verkeerd ;-) Het lijkt net of ik opnieuw Begin!

∞∞∞

Meer op netsamen over:

persoonlijke ontwikkeling ~ Spirituele Agenda:
Eendaagse cursus massage Den Haag ( 1 juni 2013, Zuid-Holland)

persoonlijke ontwikkeling ~ Spirituele Agenda:
Weekendcursus ontspanningsmassage (22 juni 2013, Zuid-Holland)

persoonlijke ontwikkeling ~ Spirituele Agenda:
Eendaagse cursus massage (21 juli 2013, Zuid-Holland)

persoonlijke ontwikkeling ~ Spirituele Agenda:
Open Avond Soul Body Fusion (27 mei 2013, Gelderland)

alternatieve geneeswijzen ~ Boeken:
Handboek Ayurveda

persoonlijke ontwikkeling ~ Boeken:
Chakra Lifestyle

alternatieve geneeswijzen ~ Boeken:
Kort & goed - Ayurveda

alternatieve geneeswijzen ~ Boeken:
Zelfgenezing op doktersrecept

alternatieve geneeswijzen ~ Boeken:
Dokter is het ADHD?

medium ~ Boekrecensies:
Kiezen voor liefde biedt geborgenheid

medium ~ Prikbord:
(Ga naar prikbordbericht)

medium ~ Columns:
Spiritueel pad

medium ~ Columns:
Bezoek aan medium

Voor jou uitgelicht:

persoonlijke ontwikkeling ~ Spirituele Agenda
Massagecursus (weekendcursus)
Robin van Wees
Den Haag, Zuid-Holland
25 mei 2013 - 26 mei 2013


Massagecursus (weekendcursus)
In 2 dagen leer je verschillende massagetechnieken, waarmee je mensen een ontspannende massage kunt geven. De massagecursus heeft een logische opbouw en je leert [...]

Lees verder

Terug naar boven
 
Gelijkgestemde netsamen partners